Суббота, 22.02.2020, 02:02
Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход

Медицинский институт СумГУ

Наш институт


Новости Каталога статей
Новости Каталога файлов
[26.07.2012]
День рождения сосудистого шва
[08.01.2012]
В Сумах хотят ввести "сухой закон"
[20.09.2011]
Новые маршруты и схема движения транспорта
[18.09.2011]
Сумська Обласна клінічна інфекційна лікарня ім. Кр...
[18.09.2011]
Про внесення змін до деяких законів України щодо н...
[19.07.2012]
Fotosizer 1.35.0.519 Portable
[10.06.2012]
Universal Extractor 1.6.1.62 Portable
[21.01.2012]
Про Порядок працевлаштування випускників вищих нав...
[03.01.2012]
Hamster Free ZIP Archiver v2.0.0.24 ML Rus Portabl...
[19.10.2011]
КЛІНІЧНИЙ ПРОТОКОЛ МЕДИЧНОГО ДОГЛЯДУ ЗА ЗДОРОВОЮ Д...
Сумський медичний інститут


В 2007 році медичний інститут Сумського державного університету відсвяткував свій невеликий ювілей – 15 років від дня заснування. Навчання на медичному факультеті Сумського державного університету розпочалися 1 вересня 1992 року. Восени 2005 року на базі медичного факультету створено медичний інститут СумДУ, у складі якого функціонує 2 факультети – медичний та післядипломної медичної освіти. Суми – перше місто України, де медичний інститут створений при університеті.


Науково-педагогічний колектив медичного інституту очолює доктор медичних наук, професор Маркевич Віталій Едуардович.

За 15 років існування відбулося становлення медичного наукового закладу, інститут працює, має свої досягнення і традиції. Протягом цього часу з навчального закладу випущено понад 1300 лікарів, з них близько 1000 лікарів – за держзамовленням, які працюють у медичних установах переважно Сумської області.

Сьогодні медичний інститут – це 15 кафедр медичного профілю та 8 кафедр гуманітарного та загальноосвітнього профілів, де працюють понад 100 викладачів, з них 15 професорів, більше 60 кандидатів наук та доцентів, серед яких є соросівські професори та доценти, лауреати премій Кабінету Міністрів України, Національної Академії Наук України.

В медичному інституті створені всі умови для навчання та опанування найсучаснішими знаннями медичної науки, методами діагностики та лікування. До послуг студентів навчальні музеї з нормальної та патологічної анатомії, великі лекційні аудиторії, навчальні кімнати, комп’ютерні класи, бібліотека, їдальня, спортзал, стадіон, басейн, лижна база, 2 гуртожитки. Для бажаючих виконувати наукові дослідження працюють лабораторії електронної мікроскопії, атомно-абсорбційної масс-спектрометрії, імунологічна лабораторія.

Інститут акредитований за IV рівнем ДАК України й отримав сертифікат Міністерства охорони здоров’я України на підготовку зі спеціальності “Лікувальна справа”. За 6 років студент отримує вищу медичну освіту державного зразка та диплом лікаря-спеціаліста. В подальшому на базі факультету післядипломної медичної освіти проводиться навчання в інтернатурі за такими напрямами: сімейна медицина, терапія, педіатрія, хірургія, акушерство та гінекологія, інфекційні хвороби, радіологія. Окрім того, випускники можуть продовжити навчання в клінічній ординатурі, магістратурі та аспірантурі.

З 2005 року організація навчального процесу побудована на новій кредитно-модульній системі. Її мета – наблизити підготовку лікарів до європейської у контексті Болонського процесу і, таким чином, забезпечити мобільність студентів у процесі навчання (можливість опановувати медичну спеціальність у будь-якому вищому навчальному закладі Європи).

Протягом останніх 8 років медичний інститут СумДУ знаходиться в першій трійці медичних навчальних закладів України. З 2000 року за кількістю призових місць на студентських олімпіадах він посідає перші місця серед медичних наукових закладів держави. А в 2002 році медичний інститут було визнано найкращим серед медичних вузів України. Такі результати сприяють утвердженню і зростанню престижу інституту, формуванню переможних традицій. На сьогодні медичний інститут СумДУ добре знаний в усіх куточках нашої держави та за її межами. На 2-х факультетах медичного інституту СумДУ проходять навчання 700 вітчизняних, 300 іноземних студентів з 42 країн світу, 132 лікарів-інтернів та 49 магістрантів.

Контроль за навчально-виховним процесом здійснюється як внутрішній, так і зовнішній. Зовнішній контроль проводиться згідно нормативних документів МОЗ України. За даними ліцензійного іспиту “Крок-2” у 2006 році студенти 6 курсу посіли 1 місце серед медичних вузів України, а лікарі –інтерни перемогли в «Кроці-3». Не випадково про випускників медичного інституту позитивно відгукується вся медична спільнота України, відзначаючи високий рівень їх теоретичної та практичної підготовки.

До переваг навчання в медичному інституті СумДУ слід віднести: високу якість навчання, забезпечення всіх іногородніх студентів гуртожитком, забезпечення всіх випускників місцем роботи, можливість продовження навчання в інтернатурі за багатьма напрямами, а також можливість наукового зростання, шляхом навчання в клінічній ординатурі, магістратурі, аспірантурі.

Особливостями вступної кампанії до вищих навчальних закладів в Україні в 2008 році є відсутність вступних іспитів. Медичний інститут не є виключенням. Вступити на 1 курс медичного інституту Сумського державного університету можна буде надавши позитивні результати зовнішнього незалежного тестування Українського центру оцінювання якості освіти. З метою збільшення доступу до якісної вищої освіти при вступі до медичного інституту абітурієнт обов’язково подає сертифікат з української мови та літератури, а також сертифікат з однієї з дисциплін за власним бажанням (біологія, хімія, фізика).

Медична спеціальність завжди була почесною та знаною. А отримати медичну освіту в одному з найкращих вузів України є ще більш престижним.

Детальніше про умови вступу можна дізнатися за адресою:
м. Суми, вул. Санаторна, 31, деканат медичного інституту.
Тел.: (+380 542) 33-54-49, 33-44-80.

Всі відомості щодо вступу можна отримати в приймальній комісії СумДУ:
40007, м. Суми,
вул. Римського-Корсакова, 2.
Тел. (+380 542) 33-12-30.

E-mail:dekanat@med.sumdu.edu.ua

Кафедри

Кафедра інфекційних хвороб з епідеміологією і курсом мікробіології, вірусології та імунології

Кафедра сімейної медицини з курсом ендокринології

Кафедра акушерства та гінекології

Кафедра біохімії та фармакології

Кафедра хірургії з дитячою хірургією з курсом онкології

Кафедра патоморфології з курсом судової медицини та курсом гістології, цитології та ембріології

Кафедра загальної хірургії, радіаційної медицини та фтизіатрії

Кафедра фізіології і патофізіології з курсом медичної біології

Кафедра анатомії людини

Кафедра педіатрії післядипломної освіти з курсами пропедевтичної педіатрії і дитячих інфекцій

Кафедра педіатрії з курсом медичної генетики

Кафедра ортопедії і травматології з курсами анестезіології та інтенсивної терапії, урології, отоларингології, невідкладних станів, офтальмології

Кафедра внутрішньої медицини з курсом пропедевтики

Кафедра гігієни та екології, соцiальної медицини та органiзацiї охорони здоров'я

Кафедра нейрохірургії та неврології з курсами психіатрії, наркології, дерматовенерології, професійних хвороб, клінічної імунології, алергологіїRSS

Форма входа

Полезные ссылки

Информация для абитуриентов

Поиск

Module to the VKontakte
Module to the VKontakte

Чат

200

Категории раздела

Ассоциация молодых медиков Сумщины [0]
Новости по деятельности ассоциации и ее подразделений
Новости [30]
Полезная информация [30]
Праздники [37]
Развлечения [32]
Разное [25]
Учебный процесс [27]
СТУДЕНТСЬКИЙ ЦЕНТЕР АДРЕСНОЇ ДОНОРСЬКОЇ ДОПОМОГИ ОНКОХВОРИМ ДІТЯМ [1]
Студентська соціальна служба [1]

Календарь

«  Февраль 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Яндекс.Погода

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Архив записей

Друзья сайта

  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • Медицинский колледж Сумы
  • Медицинские книги
  • Медицинская библиотека
  • Национальный медицинский